ارائه محصولات با قیمت و کیفیت مناسب خط مشی ماست

برندهای موجود از اتصالات گالوانیزه در ایران

×

پیغام خطا

Notice: Undefined offset: 1 در counter_get_browser() (خط 70 از /home/bazarganis/domains/bazarganisepahan.ir/public_html/sites/all/modules/counter/counter.lib.inc).

عموما در بازار ایران برای اتصالات مانیسمان از دو برند اتصالات بنکن و اتصالات ایران اتصال استفاده می شود . لازم به ذکر است که اتصالات مانیسمان ایران اتصال دارای تنوع ضخامتی و سایزی نمی باشد اما اتصالات بنکن در سبد کامل سایزی و ضخامتی موجود و قابل ارائه می باشد . پایپ کالا به عنوان وارد کننده اول اتصالات مانیسمان بنکن آماده همکاری با همکاران و پروژه ها می باشد .

اتصالات مانیسمان با آلیاژهای دیگر از جمله استنلس استیل نیز موجود می باشد که دارای آلیاژ ASTM A182 و ASTM A403 می باشد .

برای تطابق و همخوانی هرچه بیشتر سیستم پایپینگ می بایست اتصالات مانیسمان را همراه با لوله مانیسمان مورد استفاده قرار داد ، هنگامی که برای یک پروژه اتصالات مانیسمان در نظر گرفته می شود حتما دلایل خاص مهندس طراح را داشته است که این دلایل اعم از فشار  دمای بالا ، حساسیت بالای سیال و ... می باشد و به همین دلیل می بایست از لوله های مانیسمان نیز استفاده شود تا برای راه اندازی و طول عمر بالای سیستم به مشکلی نخوریم ، حال توجه داشته باشید که از نظر ضخامت بین اتصالات مانیسمان و لوله مطابقت داشته باشد تا برای جوشکاری مشکلی نداشته باشیم .

ادرس : تهران خیابان خیام شمالی، بالاتر ازچهارراه گلوبندک  ، روبه روی کاخ دادگستری ، پلاک 906

تلفن تماس : 55699853 -55160921

فکس :55602203 

موبایل: 09123037320